Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gasten van Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia Itanhaém hotel met 7 kamers kunnen gemakkelijk het Praia Do Gaivota, gelegen op 10 rijminuten, bereiken.
Deze herberg is een geweldige plek om te logeren dankzij de eersteklas ligging in Itanhaém. Dit hotel in Itanhaém bevindt zich ook binnen 2 km van Pocinho de Anchieta.
Er zijn een apart toilet en een douche in de familiebadkamers.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel?
Congonhas luchthaven en Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel zijn gescheiden door een 120 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel?
Klanten van Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 📧
Is er Wi-Fi in Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel?
Je, Villa Nanda Pousada 200 Metros Da Praia hotel biedt wifi in de hele accommodatie aan. - ❓
Wat voor soort zwembad is er bij dit hotel in Itanhaém?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Itanhaém.